> Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

Županijsko natjecanje iz kemije - 2020.

Autor: Petra Zdrilić, 2. 10. 2020. 11:37

Održano je Županijsko natjecanje iz kemije koje je protno bilo odgođeno zbog epidemiološke situacije prouzrokovane COVID-om 19.

Na natjecanju je sudjelovalo dvoje učenika Srednje škole Biograd na Moru pod mentorstvom profesorice Nede Erlić, a jedan od njih je osvojio 2. mjesto!

Čestitamo našim učenicima i njihovoj mentorici na izvrsnim rezultatima! smileyenlightened

[više]

Izvješće o natjecanjima učenika Srednje škole Biograd na Moru u školskoj godini 2019/2020 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Petra Zdrilić, 28. 7. 2020. 09:28

Ove školske godine na školskim natjecanjima Srednje škole Biograd na Moru sudjelovali su 71 učenik i učenica u 12 kategorija:

-Talijanski jezik

- Latinski jezik

- Poduzetništvo

- Tjelesna i zdravstvena kultura

- Ponos domovine

- Povijest

- Kuharstvo

- Engleski jezik

- Vjeronauk

- Matematika

- Lidrano

- Prva pomoć

Na županijska natjecanja plasiralo se 26 učenika/ica, od kojih su njih četvero osvojili prvo mjesto i prolazak na državno natjecanje iz Talijanskog, Latinskog i Engleskog jezika i Matematike (koje nije održano zbog COVID-a 19), a njih dvoje osvojilo je 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz Poduzetništva.

Ponosni smo na uspjehe naših učenika i nastavnika i od srca im čestitamo! smileyenlightened

Izvješće o uspjehe na natjecanjima možete pronaći u privitku.

[više]

POPIS UDŽBENIKA 2021./2022.

KALENDAR ZA ŠKOLSKU GODINU 2021./2022.

Srednja škola Biograd na Moru / Augusta Šenoe 29, HR-23210 Biograd / www.ss-biogradnamoru.skole.hr / ured@ss-biogradnamoru.skole.hr