> Maturanti
Ludijada

Međužupanijski sajam vježbeničkih tvrtki

Autor: Davorka Demo, 13. 4. 2024. 09:23

Međužupanijski sajam vježbeničkih  tvrtki je održan 12. travnja 2024.godine u Ekonomsko upravnoj školi u Splitu.

Sudjelovalo je 10 škola iz četiriju županija predstavljajući nastavni predmet Vježbeničku tvrtku kao simulaciju stvarnog poslovanja.

Našu školu predstavljale su učenici 4. B razreda Marcela Vanesa Kuštera i Duje Milačić uz mentorstvo profesorice Kornelije Peraić.

Učenici su predstavili asortiman vježbeničke tvrtke Adria Sport VT d.o.o. Svi učenici  4. B razreda su vrijedno radili na pripremi promotivnih materijala za tvrtkin štand i poslovne partnere sajma. Naša tvrtka je zauzela 4. mjesto.

Tijekom sajma mentori učenika su sudjelovali na radionici i panel raspravi o važnosti projektne nastave smjera ekonomist, a učenici su predstavili svoje poslovanje vježbeničkih tvrtki izložbom na štandovima, aktivnostima prodaje i nabave i organiziranom dražbom na temu „Rasti održivo i čuvaj naš Jadran“.

Osim primjene naučenog na satu, usvajanja vještina, sklopila  su se i nova poznanstva i prijateljstva.

Autor: Kornelija Peraić

Maturalna večer