Maturalna zabava

Autor: Davorka Demo, 29. 4. 2024.

Dana 19. travnja 2024. godine u hotelu Adriatic u sklopu hotela Ilirija d.d. naši maturanti 4.a smjera gimnazija, 4.b smjera ekonomist i 3.cd smjera kuhar i prodavač imali su svoju maturalnu zabavu.

Pratile su ih njihove razrednice Neda Erlić (4.a), Nives Pedisić (4.b) i Željka Deranja (3.cd).

Profesorice i profesori su se odazvali na poziv svojih maturanata kako bi im uveličali njihovu proslavu. I tu je bilo izvrsnih odjevnih kombinacija, a palo je i nekoliko fotografija.

Od ranih popodnevnih sati ekipa dotjeranih maturanata i maturantica lagano se zagrijavala u kaffe baru Tonći, sve uz pratnju harmonike i gitare, u čijoj su pratnji stigli  navečer do samog hotela.

Bilo je tu prekrasnih odjevnih kreacija kod djevojaka ali i kod momaka.

Puno slikanja u različitim kombinacijama, te svečanog ulaska u salu hotela uz voditeljicu sa BnM radija Branku Pelicarić.

Naravno nakon ulaska su se slikali sa svojim razrednicama.

Program je obilovao raznim iznenađenjima, kao što je ples maturanata s profesorima, izbor mistera i miss maturalne zabave uz bogate poklone, te izuzetno bogate tombole, na kojoj i ovim putem zahvaljuem svim sponzorima.koji su sredstva ili usluge u obliku poklon bonova dali našim maturantima.

Zatim pjesmica koje su osmislili učenici za svoje profesore i ravnateljicu.

Nastavnici su učenicima pripremili iznenađenje, došli su na plesni podij i zapjevali pjesmu " Kad se prijatelji rastaju". Nije baš zvučalo uvježbano, ali je bilo od srca.

Na kraju je bilo veoma napeto jer je nepotkupljiv žiri trebao izabrati mistera i miss maturalne večeri. To su bili Patrik Čudina iz 3.cd razreda i Matea Brzić iz 4.b razreda. Nagrade su bile veoma dobre, a nakon toga je slijedio i njihov ples.

Moram pohvaliti sve maturante i njihove pratnje jer nije bilo niti jednog incidenta, te je sve završilo u dostojanstvenom tonu, kako bi i trebalo biti.

Bravo naši maturanti! Želimo vam puno uspjeha u vašem privatnom i poslovnom životu.

I ne zaboravite:

"Naša sudbina nije zapisana u zvijezdama, nego u nama samima". (Shakespeare)