Treće mjesto na županijskoj razini natjecanja iz likovne umjetnnosti

Autor: Davorka Demo, 8. 3. 2024.

U ovoj školskoj godini na županijskoj razini natjecanja pod nazivom "Natjecanja - izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2023./2024." koje se održalo 28.02.2024. sudjelovala je i naša škola.

Tema ovogodišnjeg natjecanja je bila Moda (plakat za modnu marku u digitalnom obliku).

Digitalna izložba radova je održana 7. ožujka 2024. godine u Gradskoj knjižnici u Zadru u 12:00 sati gdje su učenicima koiji su osvojili prva tri mjesta podijeljene zahvalnice i prigodni pokloni.

Predstavnica naše škole je učenica Tonina Jakovljev, koja je osvojila 3. mjesto na ovom natjecanju, uz svoju mentoricu Ivanu Buricu.

Čestitke našoj učenici i mentorici!