Provedba motivacijskog razgovora u dualnom obrazovanju

Autor: Davorka Demo, 27. 2. 2024.

U našoj školi se provode strukovni kurikulumi za stjecanje kvalifikacije prodavač, konobar i kuhar prema dualnom modelu obrazovanja.

Motivacijski razgovor se provodi u svrhu pripreme polaznika za uključivanje u učenje temeljeno na radu kod gospodarskih subjekata, a u cilju provedbe praktične nastave (Trgovačka praksa; Konobarska praksa; Kuharska praksa).

U svrhu provedbe motivacijskog razgovora polaznici prvih razreda navedenih zanimanja dužni su na mail adrese gospodarskih subjekata u skladu s iskazanim interesom temeljem Registra gospodarskih subjekata poslati mail  od 28. veljače do 01. ožujka 2024. godine sa slijedećim dokumentima u pdf formatu:

- prijava za motivacijski razgovor,

- životopis,

- motivacijsko pismo,

- potvrda o upisu u 1. razred za stjecanje kvalifikacije (prodavač, konobar, kuhar) prema dualnom modelu obrazovanja,

- liječničku potvrdu medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za zanimanje (prodavač, konobar, kuhar).

Raspored provedbe motivacijskih razgovora će biti objavljen najkasnije do 11. ožujka 2024. godine na web stranici škole.

Svima želimo puno uspjeha!