Dan grada Biograda obilježen u sportskoj dvorani Srednje škole Biograd na Moru

Autor: Davorka Demo, 14. 1. 2024.

U petak 12. siječnja 2024. godine u sportskoj dvorani naše škole održala se svečanost proslave Dana grada Biograda na Moru.

Svečanost je počela održavanjem svečane sjednice Gradskog vijeća. Najvažniji dio same svečanosti je bio dodjela priznanja za rad učenicima i ostalim žiteljima grada Biograda na Moru, koji su svojim predanim radom i izvrsnim uspjesima pronijeli ime grada Biograda.

Naš pokojni kolega profesor Slavko Poljak je dobio nagradu za životno djelo.

Grb grada Biograda su dobili i naši sadašnji, ali i bivši učenici: Antonio Mikulić, Dino Žujić, Sara Brković, Đina Ćoko, Tonina Jakovljev, Ante Zupčić, Renato Katuša. To su naši izvrsni učenici kojima se ponosimo! Iza njih naravno stoje i njihovi mentori koji svake godine ponovno potvrđuju kvalitetu rada naše škole.

Nakon svečane sjednice održao se i domijenak u čijoj su pripravi sudjelovali učenici smjera kuhar i konobar sa svojim mentorima Marinom Banovićem, Jakovom Vulinom i Kristijanom Pezeljem. Bilo je tu i pomoći sa strane drugih ugostiteljskih objekata, jer je trebalo ugostiti oko 700 uzvanika.

Svečana sala se uspjela u svega 15 minuta pretvoriti u restoran, što je zaista za svaku pohvalu.

Svi su nakon ponoći zadovoljni pošli svojim kućama.

Još jednom bravo za učenike i nastavnike naše škole!