Vijesti

Obavijest i čestitka učenicima srednje škole Biograd na Moru na postignutom uspjehu na natjecanjima

Autor: Anđela Vulin, 8. 6. 2021.

Učenici srednje škole Biograd na Moru postigli su zavidne rezultate na natjecanjima. Ovim putem čestitamo njima i njihovim mentorima te zahvaljujemo na radu i trudu!

Županijska i međužupanijska najecanja:

Učenik drugog razreda Mateo Mitrović na županijskom natjecanju iz kemije ostvario je 1. mjesto. Županijsko natjecanje iz matematike - 1. mjesto. Županijsko natjecanje iz likovne umjetnosti - 2. mjesto.

Učenik četvrtog razreda Roko Dominis na županijskom natjecanju iz povijesti ostvario je 1. mjesto.

Učenik drugog razreda Damjan Jadrešić na županijskom natjecanju iz latinskog jezika ostvario je 1. mjesto

Učenica četvrtog razreda Ela Nicole Ragaglia na županijskom natjecanju iz likovne umjetnosti ostvarila je 3. mjesto.

Učenica drugog razreda Lora Lucija Čirjak postigla je veliki uspjeh na županijskoj smotri LiDraNo 2021. Njezina pjesma uvrštena je u prve tri u kategoriji pezije.

Učenik trećeg razreda Luka Černušak na međužupanijskom natjecanju iz kuharstva ostvario je 2. mjesto.

Državna natjecanja:

• Učenik Mateo Mitrović ostvario je 3. mjesto na državnom natjecanju iz matematike.
  • Učenik Roko Dominis ostvario je 5. mjesto na državnom natjecanju iz povijesti.
  • Učenik Luka Černušak ostvario je 5. mjesto na državnom natjecanju iz kuharstva.

POPIS UDŽBENIKA 2021./2022.

KALENDAR ZA ŠKOLSKU GODINU 2021./2022.

Srednja škola Biograd na Moru / Augusta Šenoe 29, HR-23210 Biograd / www.ss-biogradnamoru.skole.hr / ured@ss-biogradnamoru.skole.hr