UČENICI SMJERA PRODAVAČI (DUALNI PROGRAM) SREDNJE ŠKOLE BIOGRAD NA MORU IMALI SU OBUKU IZ PRUŽANJA PRVE POMOĆI U ORGANIZACIJI CRVENOG KRIŽA

Autor: Petra Zdrilić, 13. 3. 2020.

U utorak 3. ožujka 2020.  godine u Srednjoj školi Biograd članovi Crvenog križa iz Biograda na Moru su kroz dva nastavna sata prošli obuku učenika u pružanju prve pomoći.

Iz Crvenog križa su došle tri osobe od kojih je predstavnica Lea učenicima održala predavanje iz prve pomoći uz pokazivanje načina oživljavanja osobe na lutki.

Više o samoj posjeti Crvenog križa i vježbama koje su odradili s našim učenicima može pročitati u članku u privitku.

prodavaci_na_obuci_prve_pomoci_3.3.2020..pdf (283.84 KB)