Sretan i blagoslovljen Božić i Nova godina!

Autor: Petra Zdrilić, 22. 12. 2020.

heart"Radost u srcu, u duši veselje, osmijeh na licu to su naše želje. Pored sebe da imate drage Vam ljude i da Vam ovaj Božić jako sretan bude."heart

Svim djelatnicima i učenicima Srednje škole Biograd na Moru od srca želimo sretan i blagoslovljen Božić i uspješnu Novu godinu!

* Božićni praznici za učenike počinju 24. prosinca i traju do 17. siječnja 2021. godine. Nastava počinje 18. siječnja 2021., a svi učenici i roditelji na vrijeme će biti obaviješteni hoće li se tada učenici vratiti u školu ili će nastaviti sa online nastavom.