Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje - Poziv na objavu likovnih i literarnih radova

Autor: Petra Zdrilić, 12. 11. 2020.

Dragi učenici i učenice,

iduće srijede, 18. studenog 2020.g obilježavamo Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.

Kako bismo odali počast žrtvama i onima koji za njima još uvijek tuguju, ovim putem Vas pozivamo na objavu literarnih i likovnih radova.

Pozivamo sve zainteresirane učenike/ice da izraze svoje misli i osjećaje u obliku pjesme, sastavka, eseja, crteža, slike i bilo kojeg drugog likovnog oblika.

Vaše radove možete poslati preko Teams-a u Čavrljanje ili ih osobno donijeti u ured pedagoginje, a iste ćemo od ponedjeljka 16. studenog objaviti na mrežnoj stranici škole i na školskim panoima.

Lijep pozdrav svima,

pedagoginja