Profesorica Davorka Demo u 500 najuspješnijih odgojno obrazovnih radnika školske godine 2020./2021.

Autor: Petra Zdrilić, 6. 10. 2021.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske uvrstilo je našu profesoricu Davorku Demo u 500 najupsješnijih odgojno-obrazovnih radnika školske godine 2020./2021.!

Profesorica Demo nagrađena je za izniman doprinos struci u sljedećim kategorijama: održana predavanja, radionice i edukacije, dijeljenje primjera dobre prakse, objavljeni stručni članci, nastavni materijali i obrazovni sadržaji, rad na projektima, unaprjeđenje rada škole te unaprjeđenje sustava obrazovanja.

Čestitamo od srca našoj profesorici! smileyenlightened