Učenici i nastavnici Srednje škole Biograd na Moru nagrađeni eTwinning oznakom kvalitete za rad na projektu Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki!

Autor: Petra Zdrilić, 5. 10. 2021.

Učenici i nastavnici Srednje škole Biograd na Moru su za drugi projekt koji je naša škola radila putem eTwinning platforme dobili oznaku kvalitete!heart

Riječ je o Virtualnom sajmu vježbeničkih tvrtki.
Na ovom sajmu su bile uključene sve ekonomske škole u Hrvatskoj, kao i škole koje u svom programu imaju predmet Vježbenička tvrtka ili Strukovne vježbe, tj. ukupno 90 vježbeničkih tvrtki sa više od 100 nastavnika i učenika.

Na ovom sajmu je sudjelovala i naša vježbenička tvrtka Gumatik VT d.o.o.
Mentorica je bila profesorica Kornelija Peraić, ocjenjivač iz naše škole Davorka Demo, a učenici iz sadašnjeg 4.b Karlo Fuzul, Antea Majica i Anđela Banić.

Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki je učenicima omogućio stjecanje iskustva sajamskog nastupa i poslovanja kroz različite alate na način da se sve odvijalo digitalno (od prijave, učitavanja materijala, vrednovanja pa do proglašavanja pobjednika). Naša škola je sve etape natjecanja popratila člancima na web stranici škole. Važno je naglasiti da se sve odvijalo pod pokroviteljstvom ASOO, kao naše krovne Agencije, a najbolji su dobili lijepe nagrade sponzora.

Ova oznaka kvalitete nam govori da su učenici i nastavnici naše škole koristili veći broj digitalnih alata, korištene su pedagoške inovacije, a sam projekt je integriran u kurikulum.

Čestitamo našim vrijednim učenicima i nastavnicama! smiley