eTwinning projekt - My Literacy Glasses - modul 5 - stvaranje vlastite priče

Autor: Davorka Demo, 14. 5. 2021.

U ovom modulu učenici na temelju do sada usvojenih znanja stvaraju vlastitu priču o medijskoj pismenosti.

U modulu 5 vrijeme je da naši studenti "nose" svoje naočale za opismenjavanje. Oni stvaraju priču pod nazivom "I'm Literacy-Minded". Učenici su bili iznimno kreativni.

Naši su učenici izmislili originalnu priču koristeći svoje podatke koje su naučili tijekom projekta.

Ova aktivnost pokazala je njihovu svijest, razlikujući kako biti siguran u internetskom svijetu.

Napravljena je evaluacija projekta. Projekt je ocijenjen izvrsnim ocjenama.

Prije samog kraja još samo završne riječi partnera koje su pune hvale projekta i nade u ponovni susret u nekom drugom projektu.

Zahvaljujem autoricama projekta na ovoj predivnoj online avanturi punoj poučnih sadržaja ali i druženja.

Vidimo se već iduće godine na nekoj novoj temi!

Autorica: Davorka Demo