Izvješće o natjecanjima učenika Srednje škole Biograd na Moru u školskoj godini 2019/2020

Autor: Petra Zdrilić, 28. 7. 2020.

Ove školske godine na školskim natjecanjima Srednje škole Biograd na Moru sudjelovali su 71 učenik i učenica u 12 kategorija:

-Talijanski jezik

- Latinski jezik

- Poduzetništvo

- Tjelesna i zdravstvena kultura

- Ponos domovine

- Povijest

- Kuharstvo

- Engleski jezik

- Vjeronauk

- Matematika

- Lidrano

- Prva pomoć

Na županijska natjecanja plasiralo se 26 učenika/ica, od kojih su njih četvero osvojili prvo mjesto i prolazak na državno natjecanje iz Talijanskog, Latinskog i Engleskog jezika i Matematike (koje nije održano zbog COVID-a 19), a njih dvoje osvojilo je 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz Poduzetništva.

Ponosni smo na uspjehe naših učenika i nastavnika i od srca im čestitamo! smileyenlightened

Izvješće o uspjehu na natjecanjima možete pronaći u privitku