Autor: Ivica Kero, 13. 3. 2020.

Prema odluci Ministarstva od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. nastava se neće održavati u školama nego kreće "nastava na daljinu".

Do ponedjeljka će biti formirani virtualni razredi sa svim predmetima gdje će nastavnici učenicima davati radne materijale, zadatke i sl.

Kako bi svi učenici i nastavnici mogli pristupiti virtualnim razredima i biti aktivni u nastavi na daljinu, molim sve učenike i nastavnike koji se dosad eventualno nisu prijavili da se što prije prijave ("logiraju") na office365.skole.hr.

Prema mišljenju Vlade RH i Stožera civilne zaštite, djelatnici škole do daljnjega trebaju dolaziti na svoje radno mjesto.

Cjeloviti tekst upute nalazi se u privitku. Sve ostale obavijesti i upute objavljivat ćemo redovno i na vrijeme.

Upute_MZO-a_13_03_2020.pdf (156.53 KB)