Obilježavanje Dana kruha i Europskog tjedna vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju

Autor: Petra Zdrilić, 18. 10. 2019.

Danas smo obilježili Dan kruha, povodom kojeg su učenici i učenice naše škole pod mentorstvom profesora Marina Banovića pripremili razne slastice i delicije. Bogatstvu stola doprinijeli su i nastavnici sa svojim kolačima te pekare Kroštula, Luiggi i Duo Peka.

Ovim danom završava i Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju u sklopu kojega su učenici 4.B razreda pod mentorstvom profesorice Kornelije Peraić izložili svoj rad, vježbeničku tvrtku "Sport HR d.o.o".

20191018_100342.jpg (1.33 MB)
IMG-20191018-WA0001.jpg (215.42 KB)