Dobrodošli na web-stranicu Srednje škole Biograd na Moru!

SŠ Biograd na Moru zahvaljuje svim učenicima za sudjelovanje na županijskom, međužupanijskom i regionalnom natjecanju:

1.a razred

3.a razred

Lucija Atlija  (vjeronauk)

Džordžina Bilić (matematika, kemija)

Josip Došen (kemija)

Marin Golem  (vjeronauk)

Silvija Sakić (kemija)

Ana Sambunjak  (kemija)

Adela Šarić (vjeronauk)

Antonio Temmel (matematika, njemački jezik)

Marina Galešić (kemija)

Nina Desnica (kemija)

3.c razred

Katarina Barić (discipline prodavača)

Andreas Bođanac (GASTRO)

Ivana Kresoja (discipline prodavača)

Marko Šarin (GASTRO)

2.a razred

4.a razred

Gea Lukić  (kemija)

Donat Klanček (vjeronauk)

Lucija Kurtov (engleski)

Mateo Rončević (vjeronauk)

Andrija Vidaković (matematika)

Dino Žujić (hrvatski jezik, povijest, kemija)

Petra Adžić Kapitanović (hrvatski jezik)

Matija Čirjak (vjeronauk)

Martina Batur (kemija)

Bruno Lekaj (povijest)

Međužupanijsko natjecanje Mladi poduzetnik 2017.

Ove godine je naša škola bila domaćin međužupanijskog natjecanja Mladi poduzetnik za Zadarsku i Šibensko-Kninsku županiju.

EUROPSKI TJEDAN VJEŠTINA STEČENIH U STRUKOVNOM OBRAZOVANJU I OSPOSOBLJAVANJU

Srednja škola Biograd na Moru je na inicijativu profesorice Davorke Demo i ravnatelja škole Ivice Kere, ali i podršku profesora strukovnih predmeta obilježila Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju. Dalje informacije pogledati u priloženom dokumentu.

Prijevoz učenika - nova obavijest

Poštovani,

kako roditelji učenika koji žive na otocima učestalo zovu Upravni odjel za društvene djelatnosti s upitima trebaju li i oni ispunjavati aplikaciju za prijevoz ponovo vam prosljeđujemo dopis Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta u kojemu stoji da istu popunjavaju oni učenici koji su u školskoj godini 2015./2016. ostvarivali pravo na sufinancirani, odnosno financirani prijevoz sukladno Odluci Vlade RH.

Slijedom navedenog dužni ste roditeljima učenika koji žive na otocima hitno javiti da nisu obvezni popunjavati traženu aplikaciju.

Naime, sukladno točki IV. Odluke Vlade RH "Pravo financiranja troškova mjesnog i međumjesnog javnog prijevoza prema kriterijima iz stavka 1. ove točke ne ostvaruje učenik:

-          koji je smješten u učeničkom domu koji se nalazi u istom mjestu njegova školovanja

-          kojemu se troškovi prijevoza u cjelini financiraju iz drugih izvora (učenik koji ima prebivalište na otocima, programi jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave i dr."

S poštovanjem,

Marina Viduka

SRETAN USKRS žele vam učenici,djelatnici i ravnatelj Srednje škole Biograd na Moru!!

Obavijest o udžbenicima

Detaljnim pregledom ustanovili smo da je došlo do manjih nedostataka u popisu udžbenika. Uz pojašnjenje objavljujemo ispravljen popis udžbenika.

Učenici prvog razreda kuhara, konobara i prodavača koriste isti udžbenik i radnu bilježnicu iz Engleskog jezika, sukladno time je napravljena i korekcija u popisu udžbenika na našim stranicama.

Učenici prvog i drugog razreda ekonomske škole imaju Engleski jezik kao jedini strani jezik.